Ook dit jaar organiseert S.V. De treffer weer het “RegioBank Krommeloop Toernooi”. Tijdens dit jaarlijkse evenement strijden teams, bestaande uit vier personen, weer om mooie prijzen en natuurlijk de befaamde wisseltrofee “Het Krommeloop Geweer”.  Het evenement waarbij gezelligheid, strijd en sportiviteit wordt samengevoegd!

Wedstrijdavonden

Woensdag 24-10 
Vrijdag 26-10 
Vrijdag 02-11 
Vrijdag 09-11 
Vrijdag 16-11 

De finale vindt plaats op: vrijdag 23-11.
Voor alle avonden geldt: aanvang 19:30
Deelname: € 20,00 per team

Wedstrijdreglement: klik hier

Uitslagen 24 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
ChoclademelkLucia Strijtveen37212836122557
Ria Luttenberg33433431141
Anita Strijtveen30354024129
Inge van de Belt46424136165
LindeboomJeroen van de Vechte43383931151539
Albert Seigers26333526120
Robert Dick Wesselink36334038147
Herman Lindeboom29293033121
De Vrolijke Schutters 1Theo Schrijver43444444175648
Jos Regenmortel38454037160
Rick Overmars39404245166
Hans Dijk33333744147
De Vrolijke Schutters 2Gerard Aa46454544180622
Wim Brilleman42353744158
Alex Smallegoor29312122103
Wilco Eilander44444548181
Ball StarsFloris Poppe43443841166610
Mathijs Postra39434230154
Bas Nijensteen40353440149
Jeroen van Rossum33273843141

Uitslagen 26 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
Wat ’n Volk 1Ivo Kogelman39393742157586
Patrick Vonderman35344036145
Richard Jansen23273226108
Erik Melenhorst44464541176
Wat ’n Volk 2Kyara Lohuis40423840160486
Laurens Warnar26303227115
Ferdinand Gerrits2024183294
Leon Woelee29352330117
De StoeversHenk Zwiers44394236161590
Wim Bosch37403946162
Paul Elsman36393741153
Sonja Bosch28243824114
Lady KnallersInge Roelofs41404342166621
Loes Last31404243156
Alice Bosman41404144166
Erna Roelofs44402524133
De Vaste HandenBarbara Koenjer41453941166628
Jos Tiebot33394240154
Diana Compagner39333331136
Marleen Jerusalem45454438172
Niet geschoten altijd misRob Hoonhorst43433841165557
Martin v/d Linden 31343639140
Gerco Brouwer42374441164
Hidde Brouwer2222212388
Schiet maar raak voor een knaakMaritha v/d Linden1825171171499
Sandra Holterman30363736139
Annet Brouwer27393736131
Karine Krijt39373943158

Uitslagen 2 november

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
Team FreesverhuurJan Tichelaar40363733146605
Rob Prins39383944160
Marcel Lammerink44403941164
Arjan Speelman42264027135
De GenotenEmiel Roelofs44394344170658
Ton Bosman48434239172
Joris Bosman43424538168
André Roelofs35383639148
PlatanezenRick Ramaker36303843147622
Stefan Hendriks39474546177
Ronny Doornwaard38363742153
Adriaan van Meerveld32353741145
Averboys 1Gerard Groot Beumer32352335125582
Jan Bendijk38423844162
Bennie Groot Beumer33333728131
Jos Westemeijer43423445164
Averboys 2Arjan Schouten43353839155612
Stan Swartjes41332340137
Hennie Joxhorst44474441176
Louwi Claasen 27413640144
Vier Uur Bier SchuttersHuib Timmerman43454144173689
Mario Maatman44424545176
Alice Spijker41424441168
Diane Eilander43404247172
De Vrolijke Schutters 3Michel Haakmeester42394242165630
Dini Eilander35374343158
Anneke Brilleman34363033133
Marloes Jonathans39464544174

Uitslagen 9 november

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
De ElshofschuttersErik Lozeman44393344160676
Addie Derks43444344174
Frans Oosterwechel37434545170
Wim Dijk42424543172
HuismanBente Huisman44384139162644
Gitte Huisman34383542149
Sacha Pekkeriet44424141168
Emma Pekkeriet43414041165
Schiet Direkt Op ScherpErik Zantingh28403217117604
Gerrit van Keulen45443943171
Ferdy Wheda41404241164
Maarten ter Schegget32374439152
De Elshof LadiesEline Kerkdijk38394442163620
Wendelien Soesman37423837154
Nicole Spekschate40393738154
Wendy Volkerink34373642149
Hilgenkamp 1Gerben Tempert39402836143596
Ivo Hilgenkamp41343936150
Patrick Buwalda35363241144
Mathijs Rienties39443838159
Hilgenkamp 2 Kay Boerdijk37242320104535
Dennis Hilgenkamp36424546169
Antoine Koenjer40404040160
Berry Limbeek17303223102
WortelboerMark Wortelboer45464346180674
Peter-Paul Wortelboer42424342169
Herman Wortelboer38414343165
Frans Wortelboer33434440160