Voor de 4e opeenvolgende keer heeft Sv “De Treffer” dit jaar weer het jaarlijkse RegioBank Krommeloop Toernooi georganiseerd. Een toernooi waarbij verschillende teams strijden om mooie prijzen en het befaamde Krommeloop geweer. Ook dit jaar was de belangstelling weer groot en hebben zich maar liefst 35 teams ingeschreven.

Er zijn 5 voorrondes gehouden waarbij de 8 beste teams door gingen naar de finale.

 

Uitslagen finale

De Vrolijke Schutters 1877
Vier Uur Bier Schutters863
Wortelboer851
De Elshofschutters843
Neplenbroek Meubelstoffering838
HEVO H2836
De Genoten825
VAW800

Na twee jaar achtereen gewonnen te hebben moesten de Elshofschutters dit jaar hun meerdere erkennen in de Vrolijke Schutters 1 uit Heino. Zij schoten op vijf 5-rozenkaarten maar liefst 877 punten bij elkaar. Een score welke nog nooit eerder is geschoten tijdens het toernooi.

Uiteraard waren er ook prijzen voor de beste dame en beste heer uit de voorrondes. De beste dame is geworden Marloes Jonathans met 174 punten en de prijs voor de beste heer ging naar Wilco Eilander met 181 punten.

Sv “De Treffer” wil alle teams hartelijk bedanken voor hun deelname en dat zij er voor gezorgd hebben dat het weer een spannend maar vooral ook een gezellig toernooi werd.

Nog even de uitslagen van 2017 bekijken? Dat kan hier

Uitslagen 24 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
ChoclademelkLucia Strijtveen37212836122557
Ria Luttenberg33433431141
Anita Strijtveen30354024129
Inge van de Belt46424136165
LindeboomJeroen van de Vechte43383931151539
Albert Seigers26333526120
Robert Dick Wesselink36334038147
Herman Lindeboom29293033121
De Vrolijke Schutters 1Theo Schrijver43444444175648
Jos Regenmortel38454037160
Rick Overmars39404245166
Hans Dijk33333744147
De Vrolijke Schutters 2Gerard Aa46454544180622
Wim Brilleman42353744158
Alex Smallegoor29312122103
Wilco Eilander44444548181
Ball StarsFloris Poppe43443841166610
Mathijs Postra39434230154
Bas Nijensteen40353440149
Jeroen van Rossum33273843141

Uitslagen 26 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
Wat ’n Volk 1Ivo Kogelman39393742157586
Patrick Vonderman35344036145
Richard Jansen23273226108
Erik Melenhorst44464541176
Wat ’n Volk 2Kyara Lohuis40423840160486
Laurens Warnar26303227115
Ferdinand Gerrits2024183294
Leon Woelee29352330117
De StoeversHenk Zwiers44394236161590
Wim Bosch37403946162
Paul Elsman36393741153
Sonja Bosch28243824114
Lady KnallersInge Roelofs41404342166621
Loes Last31404243156
Alice Bosman41404144166
Erna Roelofs44402524133
De Vaste HandenBarbara Koenjer41453941166628
Jos Tiebot33394240154
Diana Compagner39333331136
Marleen Jerusalem45454438172
Niet geschoten altijd misRob Hoonhorst43433841165557
Martin v/d Linden 31343639140
Gerco Brouwer42374441164
Hidde Brouwer2222212388
Schiet maar raak voor een knaakMaritha v/d Linden1825171171499
Sandra Holterman30363736139
Annet Brouwer27393736131
Karine Krijt39373943158

Uitslagen 2 november

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
Team FreesverhuurJan Tichelaar40363733146605
Rob Prins39383944160
Marcel Lammerink44403941164
Arjan Speelman42264027135
De GenotenEmiel Roelofs44394344170658
Ton Bosman48434239172
Joris Bosman43424538168
André Roelofs35383639148
PlatanezenRick Ramaker36303843147622
Stefan Hendriks39474546177
Ronny Doornwaard38363742153
Adriaan van Meerveld32353741145
Averboys 1Gerard Groot Beumer32352335125582
Jan Bendijk38423844162
Bennie Groot Beumer33333728131
Jos Westemeijer43423445164
Averboys 2Arjan Schouten43353839155612
Stan Swartjes41332340137
Hennie Joxhorst44474441176
Louwi Claasen 27413640144
Vier Uur Bier SchuttersHuib Timmerman43454144173689
Mario Maatman44424545176
Alice Spijker41424441168
Diane Eilander43404247172
De Vrolijke Schutters 3Michel Haakmeester42394242165630
Dini Eilander35374343158
Anneke Brilleman34363033133
Marloes Jonathans39464544174

Uitslagen 9 november

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
De ElshofschuttersErik Lozeman44393344160676
Addie Derks43444344174
Frans Oosterwechel37434545170
Wim Dijk42424543172
HuismanBente Huisman44384139162644
Gitte Huisman34383542149
Sacha Pekkeriet44424141168
Emma Pekkeriet43414041165
Schiet Direkt Op ScherpErik Zantingh28403217117604
Gerrit van Keulen45443943171
Ferdy Wheda41404241164
Maarten ter Schegget32374439152
De Elshof LadiesEline Kerkdijk38394442163620
Wendelien Soesman37423837154
Nicole Spekschate40393738154
Wendy Volkerink34373642149
Hilgenkamp 1Gerben Tempert39402836143596
Ivo Hilgenkamp41343936150
Patrick Buwalda35363241144
Mathijs Rienties39443838159
Hilgenkamp 2 Kay Boerdijk37242320104535
Dennis Hilgenkamp36424546169
Antoine Koenjer40404040160
Berry Limbeek17303223102
WortelboerMark Wortelboer45464346180674
Peter-Paul Wortelboer42424342169
Herman Wortelboer38414343165
Frans Wortelboer33434440160

Uitslagen 16 november

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
VAWHarry Heuven40454545175666
Freddy Kok39403937155
John Holterman37414040158
Raymond Schotman47464243178
De 4 MusketiersWilly Luttenberg40374332152583
Mark Lenferink34332435126
Tino Strijtveen43374145166
Anton Strijtveen29343640139
De OelewappersHans Boerhof43394043165643
Martien Lindeboom39393738153
Robbie Hulsebos40403346159
Nico Neplenbroek40424440166
Neplenbroek MeubelstofferingRemy Verduin47464443180661
Nick Roeke35423744158
Raoel Nijland44424443173
Jorn Ruiter38353839150
Boerdijk 1Mannie Dijkslag38404044162572
Hendrik Snel37384139155
Willie Bos16313433114
Henk v/d Beld34363338141
Boerdijk 2Jos Boerdijk42394040161635
Dirk Jan v/d Kolk40364344163
Gé Spijkerman39383940156
Herman Bos40374335155
Boerdijk 3Williy Nijenhuis39393946163596
Paul Boerdijk39343537145
Gerda Snel36432835141
Truus Boerdijk37333839147
Boerdijk 4Agnes Boerdijk39423440155633
Floor Bos44403945168
Ans Spijkerman37383632143
Marijke Nijenhuis42394244167
Hevo H2Roelof de Vries35404435154656
Chris Ploeger41444344172
Kevin Maas37444343167
Rudolf40423744163

Uitslagen finale 23 november

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
Vier Uur Bier SchutterHuib Timmerman4242454646221863
Mario Maatman3840403746201
Alice Spijker4746444442223
Diane Eilander4244424644218
De ElshofschuttersErik Lozeman4039434232196843
Addie Derks4344464547225
Wim vd Brink4339444239207
Wim Dijk4342434344215
WortelboerMark Wortelboer4744454642224851
Peter-Paul Wortelboer4546424445222
Herman Wortelboer4237394140199
Frans Wortelboer3644414441206
VAWHarry Heuven3643454141206800
Freddy Kok3937414232191
John Holterman4137404342203
Raymond Schotman4139374241200
Neplenbroek MeubelstofferingRemy Verduin4543454649228838
Nick Roeke4546444845228
Alex Antonissen3633353733174
Jorn Ruiter4633424344208
De GenotenEmiel Roelofs3940394042200825
Ton Bosman4046454538214
Joris Bosman4441374545212
André Roelofs3740394142199
Hevo H2Roelof de Vries3938363539187836
Chris Ploeger4134424546208
Kevin Maas4745444448228
Brian Maas4145433747213
De Vrolijke Schutters 1Theo Schrijver4448464747232877
Jos Regenmortel4242414238205
Rick Overmars4644464545226
Joost Urbach4641404443214