Voor de 5e opeenvolgende keer heeft Sv “De Treffer” dit jaar weer het jaarlijkse RegioBank Krommeloop Toernooi georganiseerd. Een toernooi waarbij verschillende teams strijden om mooie prijzen en het befaamde Krommeloop geweer. Ook dit jaar was de belangstelling weer groot en hebben zich maar liefst 40 teams ingeschreven.

Uitslagen 16 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
ChoclademelkRia Luttenberg41414032155624
Anita Strijtveen44313838151
Lidy Berghuis46403637159
Inge van de Belt41304949159
BurinkErik Burink37363936148622
Henk Burink36373541149
Dick Burink37394236154
Patrick Hillebrand44434044171

Uitslagen 18 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
Wat ’n Volk 1Ivo Kogelman37433739156661
Richard Jansen38374248165
Patrick Vonderman40404041161
Erik Melenhorst45454544179
Wat ’n Volk 2Leon Woerlee37444238161667
Ferdinand Gerrits31383837144
Emiel Roelofs48484844188
Edwin Gerrits43434345174
Wat ’n Volk 3Michelle Langenhof39373838152622
Gerben Naber32424140155
Anna vd Naald42403643161
Jasper Gerrits37404037154
VAW 1Freddy Kok48434240173632
John Holterman38403942159
Marco Groot Koerkamp37294137144
Raymond Schotman35394339156
VAW2Jordi Satink44363938157531
Miranda Kok41393434148
Harry Heuven39414442166
Sharon Schotman1517141460
De Vaste HandenJos Tiebot46454237170667
André Koenjer47413739164
Barbara Linthorst42424437165
Marleen Jerusalem42454140168
OelewappersRobbie Hulsebos38372735137593
Martien Lindeboom42374128148
Hans Boerhof37434238160
Nico Neplenbroek26384341148
NeplenbroekRemy Verduin44424145172668
Raoel Nijland42434142168
Jorn Ruiter45423942168
Nick Roeke42354142160

Uitslagen 25 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
Hyper HyperRemco Lugtenberg37404546168620
Patrick Antonissen43464145175
Mark Bruggeman40423538115
Martin Groot Koerkamp4393733122
How much is the FishArne Veluwenkamp30384038146601
Dennis Nijenhuis41443942166
Durk Groeneveld25353036126
Robert Niens45413938163
De vrolijke Schutters 1Theo Schrijver43454445177667
Rick Overmars43404241166
Jos van Regenmortel35403534143
Joost Urbach44444746181
De vrolijke Schutters 2Marloes Jonathans42463843169626
Susanne Middelkamp44374639166
Marti Smeenk34424147164
Michel Haakmeester30313333127
De vrolijke Schutters 3Arnold Burefijn38464143168655
Wim Brulleman41393542157
Gerard Aa43494444180
Dini Eilander42433431150
De 4 uur Bier SchuttersAlice Spijker46454746184708
Mario Maatman45404343171
Don Willemsen42433842165
Diane Eilander48454748188
Perforators 1Dennis Boerdijk37393538149608
Wilco van Dam39333240144
Tom Tiebot40424236160
Thom Nepplenbroek40423241155
Perforators 2Erwin van de Velde39454239165635
Wouter Overmars42424341168
Tijn Moorman31373742147
Ruud41403737155

Uitslagen 1 november

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
De 4 MusketiersWilly Luttenberg40374144162639
Michel Luttenberg41374134153
Tino Strijtveen37413938155
Anton Strijtveen44434042169
LindeboomAlbert Seigers36353939149590
Robert-Dick Wesselink38414246167
Marc Schottert38372728130
Herman Lindeboom39343734144
JRV ProductsKarin Boerdijk40414341165605
Alfons Boerdijk32424240156
Gijs Elshof44414541171
Marc Boerdijk22253036113
De GenotenTon Bosman46454241174647
Joris Bosman44403942165
Daan Bosman26304246144
Andre Roelofs39443645164
PlatanezenRick Ramaker36312829124576
Gerrit Snel40292240131
Adriaan van Meerveld45454141172
Ronny Doornwaard40363637149
VriendinnenJolande Snel34334036143564
Gerda Veldkamp33211838110
Gerrie Valk40423540157
José Middelkamp36403939154
VriendenHerman Valk44403440158591
Benny Ramaker34302929122
Ina Brinkhuis47374641171
Gerard Middelkamp40343234140
Niet geschoten is altijd misMaikel v/d Vechte46363946167667
Rob Groot Beumer33384145157
Kevin Boerdijk45404343171
Jeroen v/d Vechte46424044172

Uitslagen 8 november

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
De ElshofschuttersWim Dijk46444344177694
Addie Derks39444440167
Wim vd Brink42434343171
Frans Oosterwechel45454445179
NepgirlsIngrid Lenferink36343536141527
Lidy Heuven29292024102
Ramona Neplenbroek48404144173
Margreet Neplenbroek29312922111
SV Kogel DikkeFloris Poppe42474443176628
Wout Lugtenberg26382631121
Bas Nijensteen42404540167
Jeroen van Rossum43374440164
HazelaarRik van Dommelen34392835136572
Alexander39433737156
Ressel26283124119
Matijs40414436161
The KillersDemi Roesink41414740169646
Ozzy Roesink42403832152
Rinke Luchtenberg39354046160
Ard Roesink40444041165
Buurt-Bier-EstafetteJan Groote Schaarsberg25323034121458
Jethro Kos3018262397
Wouter de Waal36403735148
Rob Hoppen1528311892
HermansgruppeJan Dijkhuis37403641154611
Gert Dijkhuis41444341169
Louis Hopp39414235157
Paul Kortekaas33363230131
StoeversSonja Bosch40343634144609
Wim Bosch44424140167
Paul Elsman42353735149
Henk Zwiers36423734149

Uitslagen 15 november

Huisman-PekkerietBente Huisman43384242165640
Gitte Huisman38383934149
Sacha Pekkeriet40454343171
Emma Pekkeriet38403641155
Boer 1Ans Spijkerman27303930126583
Agnes Boerdijk36383938151
Marijke Nijenhuis42464241171
Truus Boerdijk35333334135
Boer 2Jos Boerdijk43454140169585
Floor Snel39393536149
Harrie Neplenbroek28333939139
Jan Berghuis29263736128
Boer 3Hendrik Snel42413340156601
Ge Spijkerman36294039144
Willie Nijenhuis39393340151
Willi Bos35394036150
Boer 4Gerda Snel31373138137575
Paul Boerdijk44443634158
Manie Dijkslag47453932163
Herman Bos26292834117
LadyKnallersLoes Last40334334150593
Erna Roelofs18263037111
Ailce Bosman45444444177
Inge Roelofs36403742155