De Vrolijke Slurpers op bezoek.

Zondag 11 december stond in de agenda’s van de Vrolijke Slurpers rood omrand. Dit was de dag van de tocht der tochten: De Snert Rit !!
De solexen zijn afgetankt en technisch nagekeken voor dit jaarlijkse evenement. Dit jaar had de rit als bijnaam “Schot voor de boeg”. Een hapje en een drankje bij Katinka op de boot en een tussenstop bij schietvereniging De Treffer.

Al direct bij binnenkomst was het een gezellige bende. De dames en de heren van de solex groep weten hoe ze een feestje moeten vieren. De stemming zat erg goed in. Iedereen kreeg de gelegenheid om even te schieten op een oefenkaart om vervolgens zo veel mogelijk punten te verzamelen op een 5 rozen kaart.  De uitslagen lagen ver uit elkaar. De topschutters John Stokvis en Peter Boerdijk behaalden beide 33 punten terwijl Gerrit Jolink het pand verliet met 0 (nul) punten.

Na de uitslag werden de solexen weer gestart en ging de rit verder naar het einddoel: de pan met snert !!
Wil je meer weten over De Vrolijke Slurpers kijk dan even op: https://twitter.com/slurpersheino

Enkele foto’s zijn te vinden op onze foto pagina.