Door het aantrekken van de RegioBank Heino als hoofdsponsor is het Krommeloop Toernooi in 2017 gehouden onder de naam RegioBank Krommeloop Toernooi. Door het aantrekken van de RegioBank hebben we ook dit jaar weer mooie prijzen beschikbaar kunnen stellen aan de 3 beste teams, beste schutter bij de heren en beste schutter bij de dames.

Dit jaar was er wederom veel belangstelling voor het toernooi en hebben er maar liefst 30 teams gestreden om de prijzen.

Bij de teams hebben de Elshofschutters (evenals vorig jaar) de hoofdprijs weten te bemachtigen. Het befaamde Krommeloop geweer (wisseltrofee) krijgt daarmee voor het aankomende jaar weer een mooie plaats in het buurthuis van Elshof. Jos Boerdijk hebben we weer mogen feliciteren als beste schutter bij de heren. Jos was tevens beste schutter tijden de eerste editie van het toernooi maar greep vorig jaar net naast de prijs. Met 183 punten heeft Jos dit jaar een duidelijke overwinning weten te pakken.

De Elshofschutters848
Eilander 1844
Heren 2 HEVO841
Neplenbroek Meubelstoffering840
De Genoten835
Nichtjes Huisman831
Wat ’n Volk 1820
Eilander 3811

Bij de dames was het dit jaar bijzonder spannend. Zowel Bente Huisman als Alice Spijker hebben in de voorrondes 172 punten geschoten. Dit betekend dat ze na afloop van de finale nog een onderlinge wedstrijd hebben geschoten om te bepalen wie van beide uiteindelijk met de titel beste vrouwelijke schutter naar huis mocht gaan.

Deze titel beste schutter bij de dames is na een spannende onderlinge wedstrijd uiteindelijk om naam geschreven van Bente Huisman.

SV De Treffer wil alle deelnemers, sponsoren en vrijwilligers van harte bedanken voor het mogelijk maken van dit toernooi.

Meer foto’s zijn te vinden op onze foto pagina.

Uitslagen 13 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
Neplenbroek MeubelstofferingRemy Verduin41434742173638
Jorn Ruiter41403643160
Nick Roeke39323543149
Anton Blom35393943156
Nichtjes PekkerietDaphne Pekkeriet45344139159628
Emma Pekkeriet42434340168
Bente Huisman44434639172
Gitte Huisman38373420129
OelewapperNico Neplenbroek33434446166606
Hans Boerhof41363644157
Martien Lindeboom30323532129
Roby Hulsebos40383937154
Van Alles Wat (mannen)Raymond Schotman44443841167596
Freddy Kok37383437146
John Holterman43344335155
Marcel Jansen33363128128
De 4 MusketiersWilly Luttenberg31383440143542
Mark Lenferink16303026102
Tino Strijtveen40364043159
Anton Strijtveen33353535138

Uitslagen 20 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
De ElshofschuttersErik Lozeman41354445165680
Addie Derks45454347180
Frans Oosterwechel41464745179
Wim Dijk39403938156
Heren 2 HEVOWilco van der Graaff37393942157629
Kevin Maas47404343173
Chris Ploeger33324144150
Roelof de Vries35444030149
PlatanezenRick Ramaker35323740144613
Gerrit Snel42374035154
Ronny Doornwaard36464434160
Adriaan van Meerveld34403338153
StoeversWim Bosch45404244171611
Henny Uitslag38373733145
Paul Elsman35404746168
Henk Zwiers39253132127
Averboys 1Gerard Groot Beumer31373033131607
Tonnie Pot32353838143
Louis Claassen41414336161
Jos Westemeijer42404040162
Averboys 2Arjan Schouten41353839153607
Herman Groot Beumer39383540152
Hennie Joxhorst31463636149
Stan Swartjes42403338153
Lady KnallersLoes Roelofs39413843161571
Inge Roelofs43414043167
Erna Roelofs26343538133
Alice Bosman28312625110

Uitslagen 27 oktober

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
De GenotenEmiel Roelofs44374341165660
Gerard Blom37474245171
Ton Bosman40454744176
Andre Roelofs31353745148
Wat ’n Volk 1Ivo Kogelman29304039138639
Erik Melenhorst44414144170
Patrick Vonderman37443943163
Leon Woerlee42404244168
Eilander 1Theo Schrijver46444347180636
Jos Regenmortel39393441153
Hans Dijk39374541162
Wim Brilleman31333740141
Wat ’n Volk 2Richard Jansen33383640147625
Kaloete 239413942161
Karel Lohuis42393740158
Kaloete 141433936159
Ut kan altied betterGerco Brouwer41434342169604
Rob Hoonhorst37373543152
Martin v/d Linde 33413935148
Hidde Brouwer35342838135
Schiet direkt op scherp 2Gerrit van Keulen32363437139590
Henk Huisman40353731143
Invaller 1 (gem. genomen)154
Invaller 2 (gem. genomen)154
Eilander 2Dini Eilander37271927110578
Jacolien Schrijver39393938155
Wilco Eilander42364040158
Alex Smallegoor39373940155
De Elshof ladiesWendy Volkerink39463737159565
Eline Kerkdijk25312334113
Lizette Holterman38394041158
Wendelien Soesman29393829135
Schier direkt op scherp 1Ferdy Weber26364143146519
Maarten Schegget40384337158
Erik Santink30322126109
Jan Eyhusen28312423106

Uitslagen 3 november

TeamsNamenSeriesTotaalTeam totaal
Eilander 3Diane Eilander42443836161679
Joost Urbach45434246176
Alice Spijker40434742172
Huib Timmerman43434440170
Boerdijk 1Jos Boerdijk46464348183605
Willy Nijenhuis39424138160
Willie Bos37383827140
Herman Bos27343229122
Hilgenkamp 2Matthij Rienties31394036146597
Frank Rensen42363934151
Patrick Buwalda42374239160
Tije Veldkamp33393335140
Hilgenkamp 1Emiel Hollak40414237160596
Sven Poppe143143
Bjorn Rekers40393722138
Gerbert Tempert38384336155
Hilgenkamp 3Ivo Hilgenkamp37323638143573
Kevin Poppe35424139157
Kay Boerdijk37273729130
Dennis Hilgenkamp39333536143
Boerdijk 2Harry Nepelenbroek35274031133559
Hendrik Snel37383743155
Gé Spijkerman39373633145
Wilma Luttenberg126126
De KoffieleutenTruus Boerdijk33362741137526
Floor Snel42352135133
Marijke Nijenhuis30353731133
Gerda Snel27252843123
De Tappers 2Marleen Berendsen130130513
Ans Spijkerman35251328101
Agnes Boerdijk35423426137
Ge Spijkerman145145
De Tappers 1Wilma Luttenberg20352929113507
Inge vande Belt26333740136
Anita Strijtveen22323129114
Henriette Oosterlaar37373139144

Overzicht uitslagen 2016: klik hier

Foto’s Krommeloop 2016: klik hier