Trainingsavond Willy Hillen

Donderdag 9 februari hebben de leden van SV De Treffer een trainingsavond gehad van Willy Hillen. Willy heeft naast de vele Europese- en wereldkampioenschappen ook 2x deelgenomen aan de olympische spelen als schutter (en 3x als coach). Willy is ruim 23 jaar als coach geweest binnen de top van de schietsport. Kortom, Willy heeft ruimschoots zijn sporen verdient.

De avond werd gestart met een stuk theorie. Belangrijke punten zoals houding, ademhaling en richttechniek kwamen stuk voor stuk aan de orde en was er gelegenheid om vragen te stellen. Na een korte pauze mocht iedereen naar de schietbaan en kreeg daar een stukje persoonlijke uitleg van Willy. Daarnaast werden de geweren gecontroleerd en daar waar nodig bijgesteld om de perfecte schiethouding aan te kunnen houden.

Deze avond is aangeboden door ons oudste actieve lid Henk van Leussen. En zelfs Henk moest voorzichtig toegeven dat zelf hij nog wat goede tips heeft gehad.

Het kan niet anders dan dat de scores bij de volgende wedstrijd omhoog “schieten”.

Meer foto’s van deze asvond zijn te vinden in ons foto album
Het naslagwerk van deze avond is voor de leden na te lezen op de ledenpagina.